header-img

Enjoy Rosmarina

PO - PÁ: 13:00 – 20:00 | SO - NE a SVÁTKY 10:00-20:00

Rezervovat sportoviště
Fotograf: Jan Volejníček

Plážový volejbal

Detail sportu
Fotograf: Jan Volejníček

Minigolf

Detail sportu
M_S OK (168)(1)

Fotbalgolf

Detail sportu
Fotograf: Jan Volejníček

Ostatní hry a sporty

Detail sportu
about

MINIGOLF, FOTBALGOLF & BEACH VOLEJBAL

Hřiště máme opět otevřená, neváhejte a příjďte si zahrát. Těšíme se na Vás a přejeme hezkou hru!

M_S OK (169)

Zábava pro všechny generace

Areál Rosmarina poskytuje dostatečný prostor jak na sportovní vyžití, tak také pro relax a odpočinek. Rádi uvítáme rodiny s dětmi, které se tu mohou vyřádit nejen na travnaté louce, ale i na dětském hřišti, atrakcích a v dětském koutku.

Fotograf: Jan Volejníček

Kousek od cyklostezky

Areál protíná oblíbená cyklistická a in-line stezka vedoucí z pražského Podolí až do Vraného nad Vltavou. Cyklisté tak areál mohou využít na chvíle odpočinku a dopřát si něco dobrého v jedné z Rosmarina restaurací s krásným výhledem.

Fotograf: Jan Volejníček

Firemní sportovní akce. Zapojte se!

Sportovní areál Rosmarina je ideálním místem pro pořádání firemních večírků, teambuildingů, sportovních i vzdělávacích akcí. Na ploše 20 000 m2 si tu lze zasportovat i načerpat novou energii. To vše doplněné o skvělé jídlo v jedné z našich tří restaurací. Víme, že každá společnost a skupina lidí má jinou představu o ideální podobě setkání. Proto nenabízíme žádné předem specifikované programy. Naopak se rádi přizpůsobíme vám, vašim zájmům a požadavkům a na míru připravíme jedinečnou kombinaci sportovního (třeba i teambuildingového), zábavního i gastronomického vyžití.

Fotograf: Jan Volejníček