header-img

Nejlepší místo plné aktivit a odpočinku v Praze

Enjoy Rosmarina

Sporty

Rezervovat sportoviště
Fotograf: Jan Volejníček

Plážový volejbal

Detail sportu
Fotograf: Jan Volejníček

Minigolf

Detail sportu
M_S OK (168)(1)

Fotbalgolf

Detail sportu
Fotograf: Jan Volejníček

Plážové hry

Detail sportu
about

Sport a relax

Přijďte si odpočinout

Vzhledem k širokému portfoliu sportovních aktivit nabízí areál Rosmarina Sport sportovní vyžití pro celou rodinu. Na ploše více než 40 0000 m2 si na své přijdou příznivci plážového volejbalu, minigolfu, fotbalgolfu a spousty dalších aktivit. Hned vedle sportovišť se nachází komplex restaurací, který přijde vhod po výkonu snad každému sportovci.

Zábava pro všechny generace

Areál Rosmarina poskytuje dostatečný prostor jak na sportovní vyžití, tak také pro relax a odpočinek. Rádi uvítáme rodiny s dětmi, které se tu mohou vyřádit nejen na travnaté louce, ale i na dětském hřišti, atrakcích a v dětském koutku.

Fotograf: Jan Volejníček

Kousek od cyklostezky

Areál protíná oblíbená cyklistická a in-line stezka vedoucí z pražského Podolí až do Vraného nad Vltavou. Cyklisté tak areál mohou využít na chvíle odpočinku a dopřát si něco dobrého v jedné z Rosmarina restaurací s krásným výhledem.

Fotograf: Jan Volejníček

Firemní sportovní akce. Zapojte se!

Sportovní areál Rosmarina je ideálním místem pro pořádání firemních večírků, teambuildingů, sportovních i vzdělávacích akcí. Na ploše 20 000 m2 si tu lze zasportovat i načerpat novou energii. To vše doplněné o skvělé jídlo v jedné z našich tří restaurací. Víme, že každá společnost a skupina lidí má jinou představu o ideální podobě setkání. Proto nenabízíme žádné předem specifikované programy. Naopak se rádi přizpůsobíme vám, vašim zájmům a požadavkům a na míru připravíme jedinečnou kombinaci sportovního (třeba i teambuildingového), zábavního i gastronomického vyžití.

Fotograf: Jan Volejníček