header_background_red

Jedinečný gastro zážitek

Na břehu Vltavy

Přeneste se i Vy do ráje chutí

Rosmarina Restaurants

Moderní komplex tří restaurací zaměřující se na kvalitu, čerstvost a dostupnost. Každá restaurace je speciální jak svým konceptem tak i svou nabídkou. V Rosmarina Restaurant si na své přijdou milovníci kulinářských zážitků, kteří rádi vyzkoušejí něco nového. Kreveterie je jako stvořená pro příznivce mořských plodů a moderních gastro trendů a Rosmarina Bistro potěší svou denní nabídkou všechny, kteří si rádi dopřejí kvalitní a pestré jídlo rychle dostupné díky samoobslužnému konceptu této části restaurace.

Aktuality

Svatomartinské menu

Svatomartinské menu podáváme od 9.11. do 11.11.  

Číst více

Svatomartinský brunch 11. 11. 2018

  Svatomartinský brunch 11. 11. Přijďte posedět s přáteli nebo rodinou, pro děti je př...

Číst více

Objevte jedinečné chutě

Každá z našich restaurací nabízí něco jedinečného. Pokud máte rádi nevšední zážitky spojené s krásným prostředím především výborným jídlem, neváhejte nás navštívit!

Fotograf: Jan Volejníček

Chutě Itálie v Modřanech

Pokud jste příznivcem italské kuchyně bude pro Vás návštěva jedné z našich restaurací tím pravým gastro zážitkem. Na své si přijdou jak milovníci domácí pasty (domácích těstovin), čerstvých mořských plodů, ale také ti co si rádi dopřejí kvalitní (italské) víno. Myslíme i na vyznavače dobrého kusu masa a pro ně máme v menu i kvalitní steaky.

Fotograf: Jan Volejníček

Dárkový poukaz

Darujte jedinečný gastro zážitek

Dárkový poukaz udělá radost všem milovníkům dobrého jídla a nevšedních zážitků. Voucher je možné zakoupit přímo v našich restauracích. Naše obsluha Vám ráda poradí s výběrem vhodného poukazu.

vouchers