header_background_red

Jedinečný gastro zážitek

Na břehu Vltavy

Přeneste se i Vy do ráje chutí

Rosmarina Restaurants

Moderní komplex tří restaurací zaměřující se na kvalitu, čerstvost a dostupnost. Každá restaurace je speciální jak svým konceptem tak i svou nabídkou. V Rosmarina Restaurant si na své přijdou milovníci kulinářských zážitků, kteří rádi vyzkoušejí něco nového. Kreveterie je jako stvořená pro příznivce mořských plodů a moderních gastro trendů a Rosmarina Bistro potěší svou denní nabídkou všechny, kteří si rádi dopřejí kvalitní a pestré jídlo rychle dostupné díky samoobslužnému konceptu této části restaurace.

Objevte jedinečné chutě

Každá z našich restaurací nabízí něco jedinečného. Pokud máte rádi nevšední zážitky spojené s krásným prostředím především výborným jídlem, neváhejte nás navštívit!

Fotograf: Jan Volejníček

Chutě Itálie v Modřanech

Pokud jste příznivcem italské kuchyně bude pro Vás návštěva jedné z našich restaurací tím pravým gastro zážitkem. Na své si přijdou jak milovníci domácí pasty (domácích těstovin), čerstvých mořských plodů, ale také ti co si rádi dopřejí kvalitní (italské) víno. Myslíme i na vyznavače dobrého kusu masa a pro ně máme v menu i kvalitní steaky.

Fotograf: Jan Volejníček

Dárkový poukaz

Darujte jedinečný gastro zážitek

Dárkový poukaz udělá radost všem milovníkům dobrého jídla a nevšedních zážitků. Voucher je možné zakoupit přímo v našich restauracích. Naše obsluha Vám ráda poradí s výběrem vhodného poukazu.

vouchers